Індекс споживчої довіри в США в травні 2012 р., за остаточними даними, склав 79,3 пункту

Індекс споживчої довіри в США в травні 2012 р., за остаточними даними, склав 79,3 пункту в порівнянні з 76,4 пункту в квітні ц.р. Така інформація представлена в доповіді Reuters і Мічиганського університету. Аналітики чекали, що остаточне значення індексу за травень поточного року складе 77,8 пункту.

Згідно з попередніми даними Reuters і Мічиганського університету, індекс довіри споживачів у травні 2012 р. склав 77,8 пункту.

Індекс поточних економічних умов в травні 2012 р. в порівнянні з попереднім місяцем знизився на 0,1 пункту і склав 87,2 пункту, проте індекс очікувань споживачів підвищився на 2,6 пункту - до 74,3 пункту.

Індекс Мічиганського університету розраховується щомісячно за наслідками опиту 500 сімей на тему їхньої фінансової ситуації і очікувань щодо економіки країни. Вважається, що даний індекс відображає стан і найближчі перспективи споживчого попиту - ключового компоненту американської економіки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся