ru ua

IFC та "Укргазбанк" спростять "зеленим" компаніям доступ до фінансування

IFC та "Укргазбанк" спростять "зеленим" компаніям доступ до фінансування Фото: IFC

Організації підписали відповідну угоду сьогодні

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та "Укргазбанк" домовилися про реалізацію спільного проекту у сфері "зеленого" фінансування. Відповідну угоду було підписано сьогодні головним глобальним координатором програм співробітництва з фінансовими інституціями з питань сталого фінансування Ксавьє Рейє і головою правління Укргазбанку Кирилом Шевченко, передає кореспондент РБК-Україна.

Як наголошується, спільний проект передбачає спрощення доступу до фінансування для компаній, які мають намір впроваджувати відновлювальні та енергозберігаючі технології.


"Сьогодні ми підписуємо договір про співпрацю з державним "Укргазбанком". Це важливий для нас крок. Разом з командою банку та урядом України ми будемо ще активніше працювати над тим, щоб розширити доступ до фінансування для тих компаній, які хочуть розвивати "зелену" економіку", - сказав в ході церемонії підписання голова регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі Руфат Алімарданов.

Разом з тим, як відзначив голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко, початок цієї програму відкриє для банку нову сторінку розвитку і допоможе стати першим номером по екологічному фінансування в Україні.

"Наше завдання як державного банку – максимально сприяти зниженню енергоємності та енергозалежності підприємств і домогосподарств, оскільки це енергетична безпека нашої держави", - сказав він.

Варто відзначити, що згідно інформації прес-релізі Міжнародної фінансової корпорації, цей проект є частиною програми корпорації з фінансування сталої енергетики в Україні, яка реалізується за підтримки Федерального міністерства фінансів Австрії та Міністерства економіки Нідерландів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що IFC в 2015 виділила на програми енергоефективності в Україні 2,2 млрд дол.