І.Попеску: Якщо вибори у ВР відбудуться у 2012 р., то вони проходитимуть за "Виборчим кодексом"

Якщо парламентські вибори відбудуться у 2012 р., то вони проходитимуть за "Виборчим кодексом". Про це на прес-конференції заявив народний депутат Партії регіонів, голова постійної делегації у ПАРЄ Іван Попеску, говорячи про перспективу прийняття бюджетного кодексу.
Також він заявив, що в бюджетному кодексі необхідно передбачити квоти для представників національних меншин у ВР.
Він заявив, що для цього можна піти двома шляхами: або запровадити спеціальну квоту для нацменшин на мажоритарному рівні, або піти шляхом, коли політичні партії матимуть певне представництво кандидатів від нацменшин у складі списків політичних сил, що балотуються на виборах.
І.Попеску переконаний, що в разі, коли Конституційний суд України (КСУ) прийме рішення, наслідком якого стануть вибори до парламенту у 2012 р., то до цього часу парламент встигне прийняти Виборчий кодекс. За словами І.Попеску, було би доцільно передбачити у Виборчому кодексі практику спеціальних навчальних курсів для керівного складу виборчих комісій, для того, щоб підвищити професіоналізм членів комісій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся