ru ua

Госпсуд Миколаївської обл. дозволив процедуру банкрутства ЧСЗ

Господарський суд Миколаївської області відмовив ТОВ "Реалтінвестсервіс" у порушенні провадження у справі про банкрутство Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ). Про це йдеться в ухвалі Госпсуду Миколаївської області.

Госпсуд Миколаївської області виніс ухвалу 15 лютого, відповідно до якої було порушено провадження в справі про банкрутство ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Реалтінвестсервіс".

У той же час директор "Смарт-холдингу" з корпоративного управління та цінних паперів Володимир Нусинов зазначив, що акціонери ЧСЗ доклали всіх зусиль для того, щоб нормалізувати роботу підприємства і зупинити процедуру банкрутства, яка була розпочата 17 червня 2008 р. 25 січня 2012 р. між ЧСЗ і кредиторами на засіданні комітету кредиторів підприємства підписано мирову угоду.

"Відповідно, Господарський суд Миколаївської області 9 лютого закрив провадження у справі. Нова справа про банкрутство ініційована компанією, борги якої не були включені в перелік зобов'язань підприємства, тому вона й ініціювала нову процедуру банкрутства. Природно, наша задача полягає в тому, щоб закрити процедуру банкрутства підприємства, знову досягнувши мирової угоди", - сказав Нусинов.

За його словами, порушення справи про банкрутство жодним чином не відіб'ється на діяльності підприємства. Як і під час попередньої справи про банкрутство, завод продовжить здійснювати виробничу діяльність і виконувати всі роботи по будівництву і ремонту судів, у тому числі щодо виконання державного оборонного замовлення в рамках програми з будівництва українського корвета.

Нагадаємо, чистий прибуток ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" за 2011 р. виріс на 45,3% - до 1 млн 253 тис. грн в порівнянні з 862 тис. за 2010 р.