Horizon Capital придбав за 15 млн дол. контрольний пакет групи виноробних компаній Bostavan Wineries (Молдова)

Horizon Capital, компанія з управління фондами прямого інвестування, оголосила про придбання контрольного пакету акцій молдавської групи виноробних компаній Bostavan Wineries Group за 15 млн дол. Як повідомили РБК в компанії Horizon Capital, це друга інвестиція, оголошена Horizon Capital цього року, і третя інвестиція , здійснена створеним в 2008 р. фондом Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II) з капіталом у розмірі 390 млн дол., яким управляє Horizon Capital.
Bostavan Wineries Group є однією з провідних груп виноробних компаній в Молдові. Ця група компаній має в своєму розпорядженні сучасним виробництвом і має понад 800 га молодих виноградників. Вона володіє наступними компаніями: Vinaria Bostavan - молдавська виноробна компанія з двома основними виробничими підприємствами - у г. Онешть (центральний регіон Молдови), яке спеціалізується на виробництві білих вин, і в с. Етулія (південний регіон Молдови), яке спеціалізується на виробництві червоних вин.Vinaria Bostavan спеціалізується на виробництві і продажу вин середнього та вище середнього цінового сегмента. Крім того, Bostavan Wineries Group володіє одними з найбільш відомих молдавських винних брендів - Rosu de Purcari і Negru de Purcari.Bostavan Wineries Group є лідируючим молдавським експортером з обширною міжнародною дистриб'юторською мережею в країнах Центральної та Східної Європи, а також в Україні, в Росії та інших державах колишнього Радянського Союзу.
Horizon Capital є компанією, що управляє приватними фондами прямого інвестування та займається інвестиціями у компанії середніх розмірів з високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні, в Білорусі і Молдові. В даний час Horizon Capital управляє трьома фондами - Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить понад 600 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся