ru ua

Honda відкликає 268 тис. позашляховиків CR-V через проблеми з електровимикачем дверного замка

Японський автоконцерн Honda відкликає 268 тис. позашляховиків CR-V 2002-2006 модельних років. Причиною відкликання стала необхідність в заміні електричного дверного замка в дверях зі сторони водія, передає Associated Press. Через виробничий дефект дощова вода може потрапити на електровимикачі, що, в свою чергу, може призвести до короткого замикання і займання. На даний момент відомо про 4 випадки подібного самозаймання, у результаті яких ніхто не постраждав.

Національна адміністрація дорожнього руху США (NHTSA) рекомендує до виправлення неполадок паркувати автомобілі Honda CR-V на відкритому повітрі. В японському концерні заявили про перебільшення владою США загрозу загоряння. Тим не менш, у дилерських центрах марки власники позашляховиків CR-V можуть пройти безкоштовний огляд і, в разі необхідності, усунути проблеми з електронним замком на водійських дверях.

Раніше на цьому тижні в Honda оголошували про відкликання 820 тис. мікролітражок Civic Compact і позашляховиків Pilot 2002-2004 рр. модельного ряду через проблеми з фарами головного освітлення. Крім того, компанія має намір перевірити до 600 тис. седанів Accord 2003-2007 рр. на предмет загоряння технічної рідини в рульовій колонці.

Читайте також: Honda відкликає півмільйона машин через ймовірність загоряння