В ході вчорашніх подій під час суду над Саакашвілі ніхто не постраждав

НовиниНадзвичайні події    12.12.2017 - 13:39
Фото: Михайло Саакашвілі (РБК-Україна)
Фото: Михайло Саакашвілі (РБК-Україна)

Вчора суд обирав Саакашвілі запобіжний захід

В ході вчорашніх подій під час суду над Михайлом Саакашвілі (лідер "Руху нових сил") ніхто не постраждав. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи вчорашні події, повідомляє прес-служба МВС.

"Завдання правоохоронних органів - охороняти порядок. Саме тому правоохоронців вчора було багато під будівлею суду. І всі ми бачимо результат - ніхто не постраждав. Не дивлячись на всі пертурбації та високе бажання спекулювати на безладах, ми намагаємось тримати баланс", - заявив він.

Нагадаємо, вчора біля будівлі Печерського районного суду Києва, де розглядалася справа Саакашвілі, сталося два конфлікти. Зокрема, сутички сталися між прихильниками Саакашвілі та людьми, що прийшли до суду з плакатами "Саакашвілі - президент, Курченко - прем'єр-міністр" та живими курами. Між ними сталася суперечка і штовханина, в результаті чого активісти екс-президента Грузії відібрали у невідомих активістів плакати.

Другий конфлікт виник біля будівлі суду між активістами і поліцією. Прихильники Саакашвілі намагалися прорватися в будівлю суду, в результаті чого відбулися невеликі сутички з правоохоронцями. В результаті поліції вдалося відтіснити протестуючих на 5-6 метрів.

Зазначимо, вчора за рішенням суду Саакашвілі відпустили без призначення міри запобіжного заходу. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top