Хіллар Тедер змушений дистанціюватися від свого бізнесу в Україні, - експерт

НовиниЕкономіка    16.05.2017 - 14:31
Фото: Алім Молодан (МОСТ)
Фото: Алім Молодан (МОСТ)

За словами експерта, скандали навколо Тедера завдають серйозного удару по фінансовій частині його бізнесу

Естонський інвестор Хіллар Тедер змушений дистанціюватися від свого бізнесу в Україні. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив заступник директора Дніпропетровського інвестиційного агентства Алім Молодан.

"На тлі невисокої інвестиційної діяльності активізувалися сумнівні інвестори. Один з останніх знакових прикладів – дії компанії Arricano і її власника Хіллара Тедера, який через низку гучних скандалів був змушений вийти зі складу керівництва і дистанціюватися від компанії і її уявлення в публічній площині не тільки в Європі, але і в Україні", - написав він.

З посиланням на звіти компаній експерт зазначив, що Тедер відомий як власник ряду торгових центрів в Києві, Запоріжжі, Кривому Розі і Сімферополі. Також, за даними Молодана, бізнесмен продав акції російської компанії "Окей", де "він фігурував як інвестор".

Експерт припустив, що "гучне кримінальне провадження в Естонії, за яким Тедер проходить в якості обвинуваченого в дачі хабарів офіційним особам Таллінна, дало про себе знати і в Україні, що негативно вплинуло на бізнес компанії".

"Про бойкот бізнесу Тедера в Україні через зв'язків з Російською Федерацією стало відомо в Естонії. Хочеться вірити, що приведення до загальних європейських правил ведення бізнесу в Україні та тісна взаємодія країн не дасть можливості діяти за подвійними стандартами псевдоінвесторам", - додав він.

На думку експерта, головною причиною дистанціювання інвестора від власного бізнесу може бути спроба Тедера зберегти лояльність партнерів і довіру європейських інвесторів до публічних компаній, з якими він пов'язаний.

"В Європі вкрай трепетно ставляться до ділової репутації партнерів, тому останні скандали Тедера завдають серйозного удару по фінансовій частині його бізнесу. Кримінальні справи, особливо пов'язані з корупцією, в європейському бізнес-співтоваристві - вірна дорога до банкрутства, тому Тедер і пробує виключити чинник своєї персони, яка фактично стала токсичною для партнерів по бізнесу", - вважає експерт.

 

На тлі невисокої інвестиційної діяльності, активізувалися уявні інвестори. Один з останніх знакових прикладів – ...

Опубліковано Alim Molodan 16 травня 2017 р.

 

On Top