У Харкові шахраї проводять "акції" по заміні газових плит, - "Харківміськгаз"

НовиниЕнергетика    15.09.2016 - 11:07
"Харківміськгаз" не проводив і не проводить торгові "акції"
"Харківміськгаз" не проводив і не проводить торгові "акції"

Шахраї під виглядом співробітників "Харківміськгазу" пропонують харків'янам, нібито зі знижкою і за передоплату купити газове обладнання - плиту. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В компанії попереджають, що шахраї, назвавшись працівниками ПАТ "Харківміськгазу", запевняють жителів Харкова, що компанія нібито проводить "акцію" щодо заміни газових плит. При цьому вони настійно вимагають доступ в квартиру, щоб подивитися обладнання. Укладають удаваний договір на проведення безкоштовних робіт, пропонують плиту за ціною, дешевше, ніж у магазині, і висувають головну умову - необхідно внести 100 % передоплату за нове обладнання. Потім кажуть, що споживачу необхідно звернутися до ПАТ "Харківміськгаз" для оформлення всіх документів, повідомили в прес-службі.

"Хочу відзначити, що "Харківміськгаз" не проводила і не проводить торгові "акції". Зараз пріоритет для компанії - це установка лічильників газу. Тому звертаюся до наших споживачів - будьте уважними, перевіряйте наявність службового посвідчення працівника підприємства, встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом та печаткою підприємства", - зазначила технічний директор "Харківміськгазу" Яна Шувалова.

On Top