Хакери отримали дані понад 130 тис. військових моряків США

НовиниНадзвичайні події    24.11.2016 - 05:16
Фото: хакери викрали дані військових моряків США
Фото: хакери викрали дані військових моряків США

В американських ВМС повідомили про зламування ноутбука одного з військовослужбовців

Хакери отримали доступ до ноутбука, на якому зберігалися дані 134 386 чинних і тих, що вийшли у відставку, військовослужбовців ВМС США. Про це йдеться в заяві відомства, передає Navy Times.

Згідно з документом, 27 жовтня компанія Hewlett Packard (HP) поінформувала ВМС США про те, що ноутбук одного з військовослужбовців був зламаний і в результаті хакери заволоділи інформацією про імена і номери соціального страхування моряків.

Віце-адмірал Роберт Берк підтвердив факт злому і підкреслив, що ВМС США з усією серйозністю ставляться до інциденту.

"Військово-морський флот сприймає цей інцидент вкрай серйозно - для наших моряків це питання довіри", - сказав він.

Зі слів Берка, зараз стоїть завдання гарантувати безпеку людей, які стали жертвою хакерської атаки.

Постраждалим морякам про те, що сталося, будуть повідомляти по телефону, електронною і звичайною поштою, також зараз підшукують кредитні сервіси для них.

Як зазначає видання, це вже не перший випадок злfму внутрішньої мережі ВМС США в 2013 році військові заявили про те, що доступ до даних отримав Іран, тоді зазначалося, що причиною стали неузгоджені дії замовника з Hewlett Packard, які не забезпечили безпеку інформації.

У червні 2014 року з'ясувалося, що дані про 18 млн цивільних службовців США отримали хакери з Китаю, які, як показало розслідування, протягом року мали доступ до баз даних.

Нагадаємо, президент США Барак Обама заявив, що Вашингтон має доказ, що свідчить про причетність Росії до кібератак на американські системи.

On Top