"Гумконвой" РФ перетнув російсько-український кордон

НовиниНадзвичайні події    25.08.2016 - 08:50
Фото: "гумконвой" РФ
Фото: "гумконвой" РФ

На шляху прямування колона "гумконвоя" РФ розділилася на дві частини

"Гумконвой" Російської Федерації для окупованого Донбасу сьогодні вранці, 25 серпня 2016 року, перетнув російсько-український кордон. Про це йдеться в повідомленні МНС Росії.

"Колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій у дорозі не сталося", - йдеться в повідомленні.


Як повідомляється, на шляху прямування колона "гумконвоя" РФ розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв-Курган".

"Всі заходи на пунктах пропуску здійснювались у присутності представників митної та прикордонної служб України. Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірці піддалися не тільки техніка, але супровідні документи на гуманітарний вантаж", - повідомляють у російському відомстві.

Зазначається, що після завершення всіх процедур в цілому більше 70 автомобілів "гумконвоя" РФ загальною масою понад 600 тонн продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей.

"Основна маса вантажу - це продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти та навчальна література", - заявляють у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні вранці МНС Росії направило на Донбас 55-у автоколону "гумконвоя".

On Top