Гуманітарний рейс Ахметова доставив продуктові набори в Щастя

НовиниСуспільство    08.10.2014 - 16:18

У місті Щастя (Луганська обл.) в середу, 8 жовтня, пенсіонери та соціально незахищені жителі міста змогли отримати допомогу від гуманітарного штабу "Допоможемо" при фонді Ріната Ахметова. Про це повідомили в кризовому інформаційному центрі штабу.

Відзначається, що 2000 продуктових наборів волонтери роздають непрацюючим пенсіонерам старше 65 років. Сьогодні змогли отримати допомогу 250 осіб.

"Ця партія продуктів харчування перебувала в одній з десяти вантажних машин, які прямували до міста Свердловськ та Краснодон (Луганська обл.) і були затримані 24 вересня в м. Щастя бійцями батальйону "Айдар". Залишити частину гуманітарного вантажу у місті попросив у офіційному зверненні виконуючий обов'язки міського голови Олександр Богиня", - повідомили в гуманітарному штабі.

Згідно з повідомленням, першими допомогу в Щасті отримали 28 учнів професійного ліцею автомобільного транспорту. "Ці підлітки позбавлені батьківського піклування. Зараз установа не в змозі забезпечувати учнів продуктами, тому допомога від Ріната Ахметова стала потрібною підтримкою для майбутніх електрозварників, автослюсарів, кранівників і кухарів-кондитерів", - зазначив майстер виробничого навчання Сергій Ткаченко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top