ru ua

Гройсман розраховує на завершення репрофайлінгу ОВДП до кінця 2017 року

Гройсман розраховує на завершення репрофайлінгу ОВДП до кінця 2017 року Фото: Володимир Гройсман

Кошти, отримані від репрофайлінгу, планується направити на ремонт доріг

Уряд розраховує на те, що Нацбанк і Міністерство фінансів завершать процедуру репрофайлінгу ОВДП до кінця 2017 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, запланований на 2017 рік, і визначений пріоритетним з боку всіх гілок влади, повинен бути завершений до кінця року", - сказав Гройсман.

Прем'єр повідомив, що 15 млрд гривень, що Кабінет міністрів розраховує отримати після репрофайлінгу, уряд має намір направити на дорожні роботи, зазначивши, що ще 15 млрд асигнувань на ремонт доріг передбачено у держбюджеті.

У свою чергу, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що за останньою інформацією, уряд погодив умови репрофайлінгу.

"Свою роботу уряд зробив, ми погодили умови репрофайлінгу зі свого боку. Зараз документи в НБУ, аналізує їх зовнішній аудит Нацбанку. Цей процес має бути завершений протягом тижня-двох, і після того повинна починатися трансакція", - повідомив Данилюк.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр заявив про намір Кабінету міністрів реструктуризувати ОВДП Нацбанку.