Гройсман відкрив засідання Ради

НовиниПолітика    19.03.2015 - 10:15

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман відкрив пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєструвалося 308 нардепів.

"Зараз ми проведемо реєстрацію, а потім на вимогу фракцій "Радикальної партії Олега Ляшка" і "Батьківщини" я оголошу перерву до 11:00", - сказав спікер.

Також нардепи привітали народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенко", представника Президента України у Верховній Раді Степана Кубіва з Днем народження. Так, голова фракції БПП Юрій Луценко подарував йому букет троянд. Інші парламентарії також вручали квіти прямо в сесійній залі.

Згідно порядку денногоВерховна Рада в четвер розгляне проект закону №2382 про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо окремих правових аспектів поліпшення позицій України в рейтингу Doing Business).

Депутати також розглянуть проект закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо служби у військовому резерві в особливий період.

Серед іншого нардепам запропонують внести запропоновані Президентом зміни до Закону України "Про Національну гвардію України".

Нагадаємо, Україна має намір залучити 12 млрд дол. інвестицій при підвищенні у Doing Business.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top