Grant Thornton Ukraine проводитиме аудит ХК "Київміськбуд", - КМДА

Grant Thornton Ukraine проводитиме аудит ХК «Київміськбуд»,  повідомляє прес-служба КМДА.

За словами голови правління Михайла Голиці, аудит ХК «Київміськбуд» буде проводити компанія Grant Thornton Ukraine. Передбачається, що аудит триватиме до середини листопада.
 «Ми уклали договір з однією з найвідоміших міжнародних аудиторських компаній, яка повинна визначити дійсний фінансовий та майновий стан холдингу», - пояснив він.

Нагадаємо, доручення щодо проведення аудиту ХК «Київміськбуд» дав перший заступник голови КМДА Олександр Попов після проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбулися 5 жовтня 2010 р.
Grant Thornton Ukraine входить до складу Grant Thornton International і є однією з провідних аудиторських компаній України та працює на українському ринку понад 17 років. Grant Thornton Ukraine має досвід співпраці з міжнародними інституціями, такими як Світовий Банк і Європейський банк реконструкції та розвитку. Фахівці Grant Thornton Ukraine обслуговують спільні підприємства, міжнародні компанії, компанії з іноземними інвестиціями, банки та страхові компанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся