ru ua

На кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівок

На кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівок Фото: вантажівки на кордоні (прес-центр ДПСУ)

Ще близько сотні автівок повернулися, аби прямувати іншим маршрутом

На кордоні біля пункту пропуску "Гоптівка" утворилося скупчення вантажних автомобілів, які не можуть потрапити на територію Російської Федерації (РФ). Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

"Черга вантажівок, які скупчились біля пункту пропуску "Гоптівка" та на території пункту пропуску, складає близько 100 автомобілів. Ще близько 100 транспортних засобів повернулись, аби прямувати іншим маршрутом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на офіційний запит Держприкордонслужби щодо ситуації, яка склалась на кордоні, відповіді від російської сторони отримано не було.

Особи, які подорожують з Росії, повідомили, що пропуск вантажних транспортних засобів нібито не здійснюється через несправність обладнання для огляду вантажів.

На кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівокНа кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівокНа кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівокНа кордоні з Росією застрягли близько 100 вантажівок

Фото: вантажівки на кордоні (прес-центр ДПСУ)

Нагадаємо, на початку лютого через протести на кордоні з Польщею рух транспорту на двох пунктах пропуску було сповільнено.

Акції проходили в зв'язку з невдоволенням змінами в оподаткуванні митними платежами товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, а також іншими змінами в законодавстві, які набули чинності 1 січня.