ГПУ зв'язала обшук у компанії Новинського з банкрутством заводу "Океан"

НовиниНадзвичайні події    25.09.2016 - 14:17
Фото: Вадим Новинський
Фото: Вадим Новинський

ГПУ підозрює посадових осіб "Смарт-Холдингу" у доведенні заводу до банкрутства

Обшуки в офісі компанії "Смарт-Холдинг" нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського проходять у справі про розкрадання майна та доведення до банкрутства ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

Повідомляється, що ГПУ і СБУ в ході проведення спецоперації по справі про заволодіння майном заводу "Океан", доведення його до банкрутства та вчинення інших злочинів 25 вересня на території Миколаївської, Київської, Дніпропетровської областей проводять 23 обшуки.

"Внаслідок зазначених злочинних дій ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" завдано збитків на суму понад 1,5 млрд гривень. В ході досудового розслідування на причетність до скоєння зазначених злочинів перевіряються всі особи, задіяні в процедурі банкрутства підприємства, зокрема, ліквідатори, службові особи ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан", ПРАТ "Смарт-Холдинг" та інших підприємств", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Смарт-Холдинг повідомляв у 2015 році, що не має ніякого відношення до Миколаївського суднобудівного заводу "Океан". Підкреслювалося, що мажоритарним акціонером ПАТ "МСЗ "Океан" є компанія Zonel Operations Ltd., що не має до Смарт-Холдингу ніякого відношення.

"Останнім часом почастішали факти розповсюдження ЗМІ недостовірної інформації про те, що Смарт-Холдинг нібито є акціонером або контролює ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" (ПАТ "МСЗ "Океан"), Миколаїв. У зв'язку з цим, Смарт-Холдинг офіційно заявляє, що з 2012 року компанія не має ніякого відношення до даного суднобудівного підприємства", - йдеться в повідомленні прес-служби холдингу.

Нагадаємо, раніше "Смарт-Холдинг" Новинського заявив про обшук у київському офісі.

 

On Top