ru ua

ГПУ притягнула 84 іноземців до кримінальної відповідальності за тероризм

ГПУ притягнула 84 іноземців до кримінальної відповідальності за тероризм Фото: ГПУ (screenshot(google maps)

Іноземців притягнули до кримінальної відповідальності за участь у ЛНР і ДНР

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України (ГПУ) здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом рішення і ведення представниками влади Російської Федерації агресивної війни проти України, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків. Про це передає прес-служба ГПУ.

"В даний час за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України та її територіальної цілісності Головною військовою прокуратурою, Службою безпеки України, Національною поліцією України притягнені до кримінальної відповідальності 84 іноземці, з них 64 громадянина РФ", - повідомили в ГПУ.

Головна військова прокуратура продовжує розслідування всіх фактів і обставин ведення Росією агресивної війни проти України, з тим щоб кожен винний у вчиненні злочинів проти основ територіальної цілісності України був притягнутий до кримінальної відповідальності і поніс заслужене покарання, яке визначать як українські суди, так і Міжнародний кримінальний суд

Зараз прокуратура проводить необхідні процесуальні дії, спрямовані на збір доказів протиправної діяльності іноземців на території України.

Нагадаємо, Головна військова прокуратура ГПУ завершила спеціальне досудове розслідування у кримінальній справі стосовно одного з командирів "самооборони Криму", офіцера Чорноморського флоту Росії Володимира Карпушенко.