ГПУ за півроку зареєструвала 113 правопорушень проти журналістів

НовиниСуспільство    08.07.2016 - 22:25
Фото: за перше півріччя 2016 зафіксовано 113 випадків порушень прав журналістів
Фото: за перше півріччя 2016 зафіксовано 113 випадків порушень прав журналістів
Burisma заявляє про відкритість та готовність до співпраці з ГПУ ГПУ провела обшуки у справі компанії екс-глави Мінекології Злочевського

Дані надані за перше півріччя 2016

За перше півріччя 2016 року Генеральна прокуратура України зареєструвала 113 кримінальних правопорушень скоєних відносно журналістів. Про це повідомляє прес-служба Інституту масової інформації (ІМІ).

Як зазначається, зокрема, за статтею 171 КК України "Перешкоджання законній професійній журналістській діяльності" зареєстровано 84 кримінальних правопорушень. З них у 19 кримінальних правопорушень виробництва закриті. У 65 правопорушення кримінальне провадження проводиться далі.


За статтею 345-1 "Погроза або насильство стосовно журналіста" органи прокуратури зареєстрували за півроку 28 кримінальних правопорушень, з них у 3 правопорушення виробництва закриті. У 25 правопорушення кримінальне провадження проводиться далі.

Крім того, було зареєстровано одне кримінальне правопорушення за статтею 347-1 "Умисне знищення або пошкодження майна журналіста". Це виробництво проводиться далі.

Нагадаємо, раніше ФСБ порушило кримінальну справу проти журналіста Євгена Кисельова.

Читайте в розділі

В Україні з сьогоднішнього дня підвищуються мінімальні ціни на алкоголь

Погода на сьогодні: по всій території України снігопади, температура до +4

Україна просить Інтерпол оголосити "скіфське золото" у міжнародний розшук

On Top