ГПУ передала до суду справу про заволодіння об'єктами "Пуща-Водиця" і "Межигір'я"

ГПУ передала до суду справу про заволодіння об'єктами "Пуща-Водиця" і "Межигір'я"
Фото: "Межигір'я" (facebook.com-kmu1967)

ГПУ підозрює Ставицького, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу та директора "Танталіт"

Генеральна прокуратура України (ГПУ) направила в суд справу за підозрою екс-голови правління НАК "Надра України" Едуарда Ставицького, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу та директора ТОВ "Танталіт", які підозрюються у заволодінні об'єктами комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", урочища "Межигір'я" вартістю 540 млн гривень Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

Встановлено, що у 2007 році співучасниками злочину, пов'язаного з заволодінням держмайном загальною вартістю 540 092 000 гривень, здійснено таке заволодіння способом прийняття окремих нормативно-правових актів про вилучення відповідних об'єктів державної форми власності, передачі таких об'єктів у статутний капітал НАК "Надра України", їх виключення з переліку об'єктів, які відповідно до положень ст 5 закону України "Про приватизацію державного майна" відчуження у будь-який спосіб не підлягали.

Також зловмисники внесли зміни до статуту НАК "Надра України", які нібито надавали можливість цієї компанії самостійно приймати рішення про відчуження держмайна. Тобто до правовідносин були застосовані елементи іншого права, що прямо передбачені законом "Про приватизацію державного майна", з наступною міною 25 вересня 2007 року майна комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", урочища "Межигір'я" під виглядом рівноцінного на майно ТОВ "Мединвсеттрейд", вартістю 33984827 гривень.

Так, 7 травня у вказаному кримінальному провадженні складено і затверджено обвинувальний акт, сьогодні, 8 травня, акт направлений для розгляду до суду.

 
 
 
 

Нагадаємо, раніше ГПУ спростувала повернення резиденції "Межигір'я" в державну власність.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся