ru ua

ГПУ зобов'язали надати документи, якими засекретили конфіскацію "коштів Януковича"

ГПУ зобов'язали надати документи, якими засекретили конфіскацію "коштів Януковича" Фото: Віктор Янукович (УНІАН)

Transparency домагається розсекречення вироку про конфіскацію 1,5 млрд доларів

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Генпрокуратуру надати документи, на підставі яких був засекречений вирок про конфіскацію 1,5 млрд доларів колишнього президента України Віктора Януковича. Про це йдеться в повідомленні антикорупційної організації Transparency International Україна.

Повідомляється, що сьогодні відбулося перше судове засідання за позовом Transparency, яка просить визнати незаконними рішення щодо засекречування вироку про конфіскацію 1,5 млрд доларів "коштів Януковича". Зокрема, суд задовольнив витребування у ГПУ рішень, якими був засекречений вирок, а саме постанову військової прокуратури сил АТО і висновок про наявність держтаємниць у вироку.

Таким чином, Генеральна прокуратура повинна долучити до матеріалів справи рішення, якими був засекречений вирок. Наступне судове засідання відбудеться 19 грудня 2017 року о 14:30.

Нагадаємо, у вересні Transparency подала в суд на ГПУ і військову прокуратуру, так як розцінила як "тривожний сигнал" засекречування конфіскації "коштів Януковича".