ГПУ звинувачує забудовника житлового мікрорайону у розтраті майна підприємства на 225 млн грн

Генеральною прокуратурою України (ГПУ) до суду направлено обвинувальний акт стосовно директора комерційного підприємства, який розтратив майно підприємства на суму понад 225 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Директор підприємства у 2006 р. уклав з банком кредитний договір на відкриття кредитної лінії на будівництво житлового мікрорайону. Відповідно до кредитного договору земельна ділянка та об'єкти незавершеного будівництва житлового мікрорайону були передані в іпотеку банку.

Директор підприємства достовірно знаючи, що земельна ділянка та об'єкти незавершеного будівництва перебувають в іпотеці, а також те, що кредитні кошти, отримані від банку, не повернуто, передав вказане майно іншому підприємству.

Зловживаючи своїм службовим становищем, директор підприємства здійснив дії направлені на виведення майна з-під іпотеки банку, після чого передав земельну ділянку та об'єкти незавершеного будівництва у власність іншому підприємству.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся