ДП "Енергоринок" проведе перший тестовий аукціон з продажу електроенергії на основі двосторонніх договорів 20 липня

П'ятниця 25 червня 2010 12:56

ДП «Енергоринок» проведе перший тестовий аукціон з продажу електроенергії на основі двосторонніх договорів 20 липня. Про це журналістам повідомив заступник директора ДП «Енергоринок» Володимир Євдокимов, передає кореспондент РБК-Україна.

В.Євдокимов додав, що планується проведення трьох аукціонів - 20 липня, 20 серпня і 20 вересня.

«Я думаю, потенційно може бути близько 70 учасників з боку покупців, а продавцями на першому етапі буде «Енергоатом», «Центренерго», «Дніпроенерго», «Західенерго» і «Донбасенерго». Це буде приблизно 5% всій електроенергії, яка продається в Україні», - заявив він.

За його словами, аукціони проводитимуться в будівлі НКРЕ, і будуть укладатися довгострокові контракти строком на 1 міс. Стартова ціна лота формуватиметься по формулі 50% ціни атомної енергії і 50% - теплової, а далі в ході торгів вона підніматиметься залежно від заявок покупців.

В.Євдокимов додав, що остаточні квоти на обсяги електроенергії, яка торгуватиметься в тестовому режимі, НКРЕ встановить до 29 червня. 29 червня «Енергоринок» офіційно оголосить про проведення торгів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся