Держцентр зайнятості: В Україні кількість безробітних за І квартал 2011 р. зменшилася на 0,3% - до 1,9 млн людей

Четвер 18 серпня 2011 13:25

В Україні кількість безробітних за перший квартал 2011 р. порівняно з аналогічним періодом 2010 р. зменшилася з 9% до 8,7% і склала 1,9 млн людей. Про це в ході прес-конференції заявив заступник начальника статистичного-аналітичного відділення Державного центру зайнятості України Віталій Рябуха, передає кореспондент РБК-Україна.
"Кількість безробітних громадян зменшилася за перший квартал поточного року на 60 тис. чоловік у порівнянні з першим кварталом 2010 р. На даний момент кількість безробітних громадян складає 1,9 млн осіб і зменшення кількості безробітних ми спостерігаємо у всіх регіонах України. За методологією Міжнародної організації праці, рівень безробіття в цілому по країні зменшився з 9% до 8,7%", - сказав Рябуха.
За його словами, рівень зайнятості в цілому по країні склав 50,6%.
"Чисельність зайнятого населення за перший квартал поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася на 20 тис. чоловік і склала 21 млн громадян", - додав Рябуха.
Він зазначив, що на перше серпня в службі зайнятості зареєстровано 484 тис. незайнятих громадян, 470 з них мають статус безробітних.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся