Держмитслужба України та Комітет державних доходів Вірменії підписали протокол щодо спільних заходів на 2012 р

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 15:58

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік зустрівся з прем'єр-міністром Вірменії Тиграном Саркісяном, передає прес-служба Держмитслужби.

"Ми раді, що між митними органами Вірменії та Україні склалися теплі відносини взаємної співпраці і докладемо всіх зусиль для подальшого розвитку і зміцнення цих відносин", - сказав голова вірменського уряду.

Калєтнік зазначив, що для України є дуже важливим розвиток відносин з Вірменією, яка є одним з її важливих торгово-економічних партнерів. Він запевнив, що в найближчому майбутньому будуть здійснені роботи для спрощення процедур розмитнення вірменських товарів на поромній переправі Поті-Іллічівськ. Адже Вірменія має сполучення з Україною через грузинську територію.

Сторони обговорили також низку питань, що стосуються, зокрема, двостороннього співробітництва та обміну досвідом між Комітетом з держдоходів Вірменії та Державною митною службою України. Голова Комітету державних доходів Вірменії Гагік Хачатрян та голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік підписали протокол щодо спільних заходів на 2012 рік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top