Держпродспоживслужба зафіксувала порушення санітарних норм на 40 об’єктах в Умані

НовиниНадзвичайні події    29.09.2016 - 16:46
Фото: Умань
Фото: Умань
Паломників хресної ходи будуть перевіряти на металошукачі В Умані будівельний кран впав на автомобіль, є жертви

Перевірка проводилася на 42 об’єктах

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у ході перевірки зафіксувала порушення санітарних норм на 40 об’єктах в Умані (Черкаська область). Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держпродспоживслужби.

"За ініціативою Держпродспоживслужби впродовж 23-27 вересня 2016 року організовано проведення комісійних перевірок 42 об’єктів водопостачання, громадського харчування, продовольчої торгівлі, житлово-комунального господарства, лікувально-профілактичних закладів, задіяних в обслуговуванні учасників святкування Рош ха-Шана. Порушення санітарного законодавства виявлені на 40 об’єктах", - йдеться у повідомленні.

За результатами перевірок відповідні пропозиції щодо усунення порушень санітарних норм і правил направлені на адресу керівників об’єктів, де виявлені вищезазначені порушення, забезпечено контроль їх виконання.

Як зазначається, для святкування іудейського Нового року Рош ха-Шана, яке відбудеться 3 жовтня в Умані, продовжують прибувати паломники - хасиди. У цілому до 3 жовтня очікується приїзд до 30 тисяч прочан.

"За пропозиціями Держпродспоживслужби в місті додатково обладнано ізолятори для інфекційних хворих, встановлено біотуалети, контейнери, урни для збирання побутових відходів, сміття, проводяться необхідні профілактичні дезінфекційні заходи", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на святкування іудейського Нового Року Рош-га-Шана до Умані з'їдеться близько 30 тисяч паломників-хасидів з усього світу.

Читайте в розділі

Падіння вертольота на Ямалі: російські рятувальники уточнили кількість жертв

Радбез ООН звинуватив владу Сирії у застосуванні хімічної зброї

У Києві правоохоронці вилучили 118 кілограмів бурштину

On Top