ua en ru

Святкування іудейського Нового Року в Умані відвідає близько 30 тис. паломників

Святкування іудейського Нового Року в Умані відвідає близько 30 тис. паломників Фото: У жовтні Умань відвідає близько 30 тисяч хасидів

Держприкордонслужба готується до масового пропуску хасидів через кордон

На святкування іудейського Нового Року Рош-га-Шана до Умані з'їдеться близько 30 тисяч паломників-хасидів з усього світу. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

У цьому році святкування відбудеться на початку жовтня.

Як наголошується, напередодні свята Держприкордонслужба заздалегідь вживає заходів для швидкого і комфортного оформлення хасидів на кордоні.

"Щодо організованих груп паломників, які будуть прибувати повітряним транспортом, організовано механізм отримання попередньої інформації, що дозволить прикордонникам отримувати дані про пасажирів ще до прибуття літака в аеропорт. Завдяки цьому час на оформлення одного пасажира триватиме від 10 до 20 секунд", - йдеться в повідомленні.

Наразі Держприкордонслужба продовжує готуватися до масового пропуску паломників через кордон. Зокрема, керівництво окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" спільно з Головним експертно-криміналістичним центром прикордонного відомства організували допідготовку інспекторського складу для паспортного контролю хасидів. Як повідомляється, будуть ретельно перевірятися на достовірність документи громадян Ізраїлю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Вінницькій області прикордонники затримали розшукуваного Інтерполом молдованина.