ДМС перевірить підстави набуття українського громадянства з часів незалежності

ДМС перевірить підстави набуття українського громадянства з часів незалежності
Фото: паспорт України ( kmu.gov.ua)

Особливу увагу буде приділено особам, які отримали громадянство за новим свідоцтвом про народження

Державна міграційна служба України (ДМСУ) буде проводити повну перевірку підстав для набуття українського громадянства за всі роки незалежності. Про це повідомив голова міграційної служби України Максим Соколюк на річній підсумковій колегії в суботу, 27 січня, у Києві, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Розпочата робота по повній перевірці підстав надання українського громадянства за всі роки незалежності", - сказав він.

За словами Соколюка, особлива увага працівників ДМСУ буде приділена особам, які отримали громадянство за новим свідоцтвом про народження, а також на основі рішень судів про встановлення факту проживання в Україні до 1991 року.

Нагадаємо, систему біометричного контролю при в'їзді в Україну з початку 2018 року пройшли вже 50 тисяч осіб, з них - 42 тис. громадян Росії. Крім цього, в Україні з 1 січня почала працювати система фіксації біометричних даних громадян 71 держави, звідки можуть надходити погрози для українців і національної безпеки України, та осіб без громадянства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся