Біометричний контроль при в'їзді в Україну вже пройшли 50 тис. осіб

Біометричний контроль при в'їзді в Україну вже пройшли 50 тис. осіб
Фото: біометричний контроль на кордоні (dpsu.gov.ua)

Із них - 42 тис. громадян Росії

Систему біометричного контролю при в'їзді в Україну з початку 2018 року пройшли вже 50 тисяч осіб, із них - 42 тис. громадян Росії. Про це 27 січня повідомив перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк, передає DW.

Зазначено, що в Україні з 1 січня 2018 року в пунктах пропуску на державному кордоні у повному обсязі почала працювати система фіксації біометричних даних громадян 71 держави, звідки можуть надходити ті чи інші загрози для українців і національної безпеки України, та осіб без громадянства. Для створення системи було дообладнано 157 пунктів пропуску і три контрольні пункти в'їзду-виїзду на адмінмежі з анексованим Росією Кримом.

Зокрема нові правила вимагають, щоб іноземці заздалегідь в електронному вигляді попереджали українську владу про свій приїзд. Для перетину українського кордону іноземці муситимуть пройти процедуру біометричної верифікації. Ці правила застосовуватимуться до громадян "держав міграційного ризику", як от Афганістан чи Пакистан.

Нагадаємо, указ, який запроваджує в дію рішення РНБО про посилення контролю за в'їздом в Україну вказаних осіб і додання РФ до переліку держав міграційного ризику, президент Петро Порошенко підписав 30 серпня 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся