ru ua

Держміграції України анулювала бланки паспортів у Криму

Державна міграційна служба України анулювала бланки паспортів, які залишилися на території Криму.

Державна міграційна служба України анулювала бланки паспортів, які залишилися на території Криму. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зокрема, анульовано 14,5 тис. шт бланків. Причина, як наголошується, - неможливість їх вивезення.

Серії та номери зазначених бланків внесені в загальноукраїнську базу даних втрачених та викрадених паспортів, а також у відповідну базу даних прикордонної служби.

"Їх неможливо в майбутньому використовувати для виготовлення паспорта громадянина України, оскільки такий паспорт не пройде ніякої перевірки державними органами та буде вважатися підробленими", - йдеться в повідомленні.

Паспорти, виготовлені з цих бланків, як наголошується, неможливо буде використовувати для перетину державного кордону України.
"Враховуючи те, що всі бланки закордонних паспортів персоналізуються на Державному підприємстві "Державний центр персоналізації документів" в місті Києві, чистих (незаповнених) бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон у територіальних підрозділах (у т.ч. на території Криму) немає", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, 18 березня Президент Росії Володимир Путін підписав договір про приєднання Криму й Севастополя до Росії. Україна не визнає Крим частиною Росії.