Держекоінспекцію необхідно ліквідувати, - віце-прем'єр

Понеділок 20 липня 2015 15:23
Держекоінспекцію необхідно ліквідувати, - віце-прем'єр
Фото: віце-прем'єр Валерій Вощевський

Нову структуру можуть створити протягом 1,5-2 місяців

Державну екологічну інспекцію України неможливо реформувати, - її потрібно ліквідувати і створити якісно нову структуру, яка буде вирішувати екологічні проблеми в державі. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський під час брифінгу сьогодні, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ця структура не підлягає реформуванню. Державна екологічна інспекція сьогодні, через багато років, на жаль, не виконує покладених функцій. Багато екологічних інспекторів займаються поборами з бізнесу. Корупційна складова на рівні майже 100 відсотків. Десятки повідомлень свідчать про те, що екологічна інспекція не працює, а якщо і працює - це закінчується хабарем. Я бачу єдиний правильний вихід - ліквідувати Держекоінспекції, і зробити нову структуру, залучаючи нових людей", - заявив Вощевський.

За його словами, до нової структури будуть залучатися активні, молоді та мотивовані фахівці, а ті люди, які працюють в інспекції зараз, будуть звільнені.

Віце-прем'єр прогнозує створення нової екологічної структури протягом 1,5-2 місяці.

Відзначимо, за словами Вощевського, на посаду міністра екології України сьогодні є близько десятка претендентів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся