У Держдумі РФ пропонують застосувати до Фінляндії економічні санкції

П'ятниця 03 липня 2015 13:27
У Держдумі РФ пропонують застосувати до Фінляндії економічні санкції
Фото: Олексій Пушков

Пушков виступає за застосування закону про спеціальні економічні заходи від 2006 р

У Державній думі Російської Федерації (РФ) пропонують застосувати до Фінляндії російський закон про спеціальні економічні заходи від 2006 року. Про це сьогодні, 3 липня, заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков, передає "Російська газета".

"У цьому документі прописано дуже велика кількість заходів: і припинення реалізації програм співробітництва, і заборона фінансових операцій, і заборона зовнішньоекономічних операцій, та припинення чи зупинення дії міжнародних торгових договорів, зміна вивізних і митних зборів", - перерахував він.

За його словами, закон дає дуже великі важелі для того, щоб адекватно відреагувати на дії тих держав, які наполягають на ворожій політиці щодо Росії.

"Якщо ми обговорюємо і рекомендуємо уряду застосування положень цього закону до того чи іншого державі, в даному випадку до Фінляндії, то ми повинні розуміти, що це повинно бути опрацьовано разом з виконавчою владою", - упевнений російський депутат.

На його думку, було б безглуздо, якби Держдума закликала до застосування цього документа до Фінляндії і отримала б потім в силу ряду причин негативну позицію уряду.

Нагадаємо, Фінляндія прийняла рішення не видавати спікера Державної думи Російської Федерації Сергію Наришкіну дозвіл на в'їзд в країну для участі в сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі, яка пройде 5-9 липня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся