Горган призначений головою Київської ОДА

НовиниПолітика    28.10.2016 - 11:44
Фото: Олександр Горган ("УНІАН")
Фото: Олександр Горган ("УНІАН")
Гундіч призначений головою Житомирської облдержадміністрації

Порошенко сподівається, що Горган реалізує свій великий потенціал на посаді голови ОДА

Олександр Горган призначений головою Київської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це сьогодні заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Призначити Горгану Олександра Любомировича головою Київської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі глави держави.

У ході свого виступу президент висловив надію, що Горган реалізує свій великий потенціал на посаді голови ОДА. "Я впевнений, що Олександр Любомирович ті накопичені досягнення, починаючи від активної участі у побудові захисних фортифікаційних споруд на лінії зіткнення і закінчуючи низкою дуже обнадійливих експериментів в РДА, зважаючи на його молодий вік та ентузіазм, реалізує той величезний потенціал, який він має", - заявив Порошенко.

Біографія Горгану
Олександр Горган народився 5 листопада 1975 року в Калуші Івано-Франківської області. У 1997 році закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка (юридичний факультет).

У 1995 році став співзасновником акціонерного товариства "Юридична фірма "Юстиніан".

З 2011 року Горган працював директором КП "Київський водний стадіон".

З 2005 по 2010 рік був депутатом Вишгородської міської ради.

Нагадаємо, Олександр Горган був обраний головою Київської облдержадміністрації шляхом конкурсного відбору. Горган переміг з великим відривом. Він отримав результат в 18,03 бала, тоді як найближча його суперниця - голова Васильківської районної ради і дружина радника Віталія Кличка Наталія Баласинович - 14,02 бали.

Читайте в розділі

Національна партія Шотландії готує нову кампанію за незалежність від Британії

Українське кіно потребує державної підтримки, - Порошенко

Відновлення українського мовлення для Криму відбудеться вже з початку 2017

On Top