Google має намір вкласти 300 млн євро в розширення бельгійського дата-центру

Середа 10 квітня 2013 16:07

Американська пошукова система Google має намір вкласти 300 млн євро в розширення дата-центру, розташованого в Бельгії. Існуючі потужності необхідні, щоб задовольнити зростання інтересу європейців до інтернет-сервісів компанії, повідомляє телеканал "Росія 24".

Дані, які необхідні для безперебійної роботи служб Google у Європі, таких як інтернет-пошук, електронна пошта або відеохостинг, обробляються в містечку Мон, розташованому на південному сході від Брюсселя. Зараз у центрі працюють близько 120 співробітників.

Google має намір різко підвищити енергоефективність комплексу і зробити його одним з найбільш економних в своєму класі будівель. За прогнозами він буде використовувати на 50% менше електрики, ніж типовий комплекс такого плану.

Останнім часом про скорочення в підрозділах на території країни оголосили Caterpillar, Ford і Arcelor.

"Суттєві інвестиції Google говорять про те, що Бельгія залишається ключовим місцем ведення бізнесу, в тому числі і високотехнологічного. Незважаючи на те що ми зараз переживаємо економічні складнощі, великі міжнародні компанії продовжують виявляти до нас інтерес", - заявив прем'єр-міністр Бельгії Еліо ді Рупо.

У Google є ще два дата-центру в Європі: один в Ірландії і інший - у Фінляндії.

Читайте також: Microsoft просить провести антимонопольне розслідування діяльності Google

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся