Гонтарєва вважає "реалістичним" закладений в бюджет-2017 курс гривні

НовиниФінанси    24.10.2016 - 10:51
Фото: Гонтарєва назвала реалістичним курс гривні в бюджеті-2017
Фото: Гонтарєва назвала реалістичним курс гривні в бюджеті-2017
Півтори тисячі поправок до бюджету поки не враховано, - нардеп Підвищення зарплат депутатам у 2017 році обійдеться держбюджету в 950 млн гривень

Два роки тому НБУ перейшов на гнучке курсоутворення

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва вважає "реалістичним" закладений до державного бюджету на 2017 рік курс гривні. Про це вона сказала в ефірі програми "Факти тижня" на телеканалі ICTV.

"Курс, закладений в бюджет - зовсім реалістичний... Ми дуже активно працюємо і з міжнародними організаціями, і з нашим Міністерством фінансів, і з Міністерством економічного розвитку. Тому всі ці цифри ми обговорюємо, і тому однозначно - це реалістичний курс", - заявила Гонтарєва , відповідаючи на питання про реалістичність курсу 27,2 гривні за долар у наступному році.

Вона нагадала, що два роки тому НБУ перейшов на гнучке курсоутворення.

"Гнучке курсоутворення говорить нам про те, що давним-давно ми повинні з вами перестати піклуватися про курс, а треба точно дивитися на наші показники інфляції", - підкреслила Гонтарєва, додавши, що з початку року показники інфляції в Україні склали 6,5% при прогнозованих 12% в 2016 році.

Нагадаємо, НБУ змінив методику розрахунку офіційного курсу гривні до долара США і інших валют. На сьогодні офіційний курс розраховувався як середньозважений курс продавців і покупців і відбивав курс по операціях між банками, банками і їх клієнтами, банками і НБУ, НБУ і його клієнтами. Однак з 1 листопада розрахунок буде включати тільки угоди між банками, а також банками і НБУ.

Читайте в розділі

НБУ на 5 грудня послабив курс гривні до долара до 25,90

Податкова реформа-2017: чому це важливо

Курс долара на міжбанку 2 грудня підвищився до 26,01

On Top