За рік на першій у світі екологічній біржі розміщені облігації на 63 млрд євро

За рік на першій у світі екологічній біржі розміщені облігації на 63 млрд євро
Фото: обсяг розміщення "зелених" облігацій склав 63 млрд євро (luxembourgexchange.com)

Це 1% від загального обсягу розміщень на звичайній фондовій біржі Люксембургу

За рік на Люксембурзькій екологічній ("зеленій") біржі розміщено облігацій на суму 63 млрд євро. Про це йдеться у звіті про роботу майданчика за рік.

Як повідомляється, обсяг розміщення набагато перевищив аналогічний показник звичайної Люксембурзькій фондової біржі, розміщення на якій має стабільне зростання. Зелена біржа щодня отримує два-три запита від зацікавлених сторін, включаючи міністерства та юридичні фірми, які хотіли б випустити "зелені" облігації.

Сума 63 млрд євро становить 1% від обсягів розміщення звичайної біржі Люксембургу.

Варто відзначити, що обсяг світового ринку "зелених" облігацій у минулому році досяг 95 млрд доларів, а за підсумками поточного року може досягти вже 130 млрд доларів.

Люксембурзька "зелена" біржа (LGX) - створена в кінці вересня 2016 року Люксембурзькою фондовою біржею (LuxSE) перша в світі платформа для розміщення компаній, що інвестують в екологію та проекти по захисту навколишнього середовища.

Нагадаємо, Україна планує залучити інвестиції Датського інвестиційного фонду для країн, що розвиваються проекти "чистої" енергетики.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся