ДПСУ пропонує спростити податкові перевірки при закритті підприємств, які не використали працю найманих працівників

НовиниЕкономіка    27.03.2012 - 18:04

Державна податкова служба України (ДПСУ) оприлюднила проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо проведення перевірок у зв'язку з припиненням за заявницьким принципом підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників)". Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Згідно з проектом закону, підприємці, які за власним бажанням припиняють свою діяльність, і не мали найманих працівників, а також не вели господарську діяльність протягом попередніх трьох років, будуть проходити податкові перевірки за спрощеною процедурою.

Законопроектом вводиться спрощення процедури проведення перевірок при здійсненні процедури припинення підприємницької діяльності за заявницьким принципом і скорочення строків проведення таких перевірок для фізичних осіб - підприємців, які не використовували працю найманих фізичних осіб і не вели господарську діяльність встановлених ранні терміни.

Згідно з текстом закону, спрощені виїзні перевірки будуть проводиться, якщо підприємством представлена податкова звітність з нульовими показниками у встановлені законодавством терміни, платник податків не зареєстрований як платник податку на додану вартість та в органах податкової служби відсутня податкова інформація про: використання праці найманих фізичних осіб і відкритих рахунків в банках та інших фінансових установах.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top