ДПС України і АППУ підписали меморандум податкових відносин та план спільних дій на 2011 р

Четвер 17 лютого 2011 13:34

Державна податкова служба України (ДПСУ) і асоціація платників податків України (АППУ) підписали меморандум податкових відносин та план спільних дій на 2011 р. Меморандум підписали голова ДПСУ Віталій Захарченко та президент АППУ Валентина Арбузова в ході спільної прес-конференції, передає кореспондент РБК-України.
У меморандумі зокрема сторони зобов'язуються проводити низку спільних подій - зокрема АППУ ознайомилась з планом нормотворчої роботи та має право клопотати про включення свого представника до складу робочої групи з розробки відповідного нормативного акту створеної ДПСУ. Крім того асоціація здійснює експортизу розроблених ДПСУ проектів нормативно-правових актів, що мають регуляторний харакетр, який до прийняття кінцевого рішення в обовязковому порядку розглянется керівництвом ДПСУ.
Також ДПСУ та АППУ згідно меморандуму створюють постійно діючу Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних або спірних питань у сфері оподаткування.
Згідно підписаного плану спільних дій представники ДПСУ та АППУ проводять спільну роботу щодо реформування податкової системи. Зокрема, протягом року буде проводитись спільна робота, щодо удосконалення тексту Податкового кодексу України, а також проводитимуть експертизу підзаконнних нормативних актів щодо виконання норм Податкового кодексу з метою недопущення посилення фіскального тиску на платників податків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся