ДПС Києва донарахувала підприємству, яке працює у сфері мобільних послуг, податків на суму 140 млн грн

Державна податкова служба за результатами планової перевірки донарахувала підприємству "Є", яке працює у сфері мобільних послуг, податків на суму 140 млн грн, повідомляє прес-служба ДПС у м. Києві.
Партнерами по бізнесу товариства "Є" виявилися і підприємства з ознаками фіктивності, і банкрути, і підприємства, зареєстровані на підставних осіб, і ті, які навіть перебувають у розшуку.
Крім того, перевіркою були встановлені численні порушення законодавства, як по податку на прибуток, так і по податку на додану вартість. І як результат, підприємству донараховано до сплати у бюджет 140 млн грн, а саме: 112 млн грн податку на додану вартість та 28 млн грн податку на прибуток.
Не погоджуючись з висновками податківців підприємство звернулося до суду. Пройшовши всі інстанції судового розгляду, по зазначеній справі було винесено остаточний висновок Вищим адміністративним судом України, який підтвердив обґрунтованість пред'явлених податківцями фактів порушень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся