ru ua

Голову Державіаслужби усунули, щоб впровадити в Одесі "відкрите небо", - Порошенко

Голову Державіаслужби усунули, щоб впровадити в Одесі "відкрите небо", - Порошенко Фото: Денис Антонюк

Денис Антонюк виступав противником програми "відкрите небо"

Голову Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка усунули, щоб продемонструвати переваги програми "Відкрите небо", проти якої він виступав. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Україна".

"Українці заслужили право на дешеві та якісні авіаперевезення. Другий формат - це консервація під одного перевізника і створення йому неконкурентною вигоди. І, на жаль, з тієї інформації, що я отримав, керівництво Державіаслужби - це орган центральної виконавчої влади, який організовує це все, на жаль, виявився прихильником другої неконкурентною моделі. Коли я побачив це, я звернувся до міністра і переговорив з прем'єр-міністром для того, що на період розслідування діяльності голова Державіаслужби був відсторонений і професійні експерти забезпечили реалізацію програми "Відкрите небо" з допомогою міністра - Андрій Пивоварський (міністр інфраструктури, - ред.) є прихильником цієї позиції і дати продемонструвати переваги цієї моделі в Одесі", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України усунув від виконання своїх повноважень голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

Зазначимо, ще до відсторонення Антонюка повідомлялося, що Одеський аеропорт буде працювати за принципом "відкритого неба".