Головне завдання влади Києва – забезпечити умови для ефективного розвитку міста, - Кличко

НовиниПолітика    19.10.2016 - 17:47
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко
Головне завдання влади Києва - забезпечити умови для швидкого та ефективного розвитку міста, а також створити фундамент для системного вирішення питань життєдіяльності міста. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час виступу на заході «Як керувати перетвореннями в містах у Східній Європі та Східній Німеччині» в рамках конференції ООН зі сталого розвитку міст Habitat III, яка відбувається в столиці Еквадору Кіто.
Мер Києва наголосив, що після його обрання на посаду адміністрація зосередилася на зміні системи управління, її прозорості, відкритості та ефективності. «Київ першим в Україні запровадив технологічну систему  управління Smart Сity. Зокрема, і відкритий бюджет. Це дозволило нам збільшити надходження до бюджету міста на 30% завдяки прозорості фінансових процесів», – зазначив Віталій Кличко.
Мер підкреслив, що завдання столичної влади – забезпечити умови для швидкого та ефективного розвитку міста, щоб вирішувати проблеми міського господарства не в «пожежному» режимі, не точково, а системно і планово. 
За словами Віталія Кличка, це дозволить підвищити ефективність управління містом, зменшити видатки, і разом з тим підвищити якість послуг а, отже, і рівень комфорту мешканців та дасть поштовх для розвитку інфраструктури. Крім цього, наголосив Віталій Кличко, для розвитку українських міст потрібна реальна децентралізація. – З правом розпоряджатися коштами, визначати пріоритетні проекти, які потребують втілення на місцях. «Це дасть містам поштовх для успішного розвитку та дозволить підвищитити якість життя їх мешканців», – зазначив мер.
Крім того, він наголосив на тому, що після Революції Гідності суспільство має великий вплив на процеси управління і змін в Україні. «У багатьох сферах створені громадські ради, запроваджена система петицій,  відкриті конкурси обрання на посади. І це дуже важливо», – зауважив міський голова. 
У рамках конференції Віталій Кличко також провів зустрічі з мерами міст, політиками, експертами у сфері міського розвитку.
Конференції ООН Habitat відбуваються раз на 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст та вирішення нагальних глобальних проблем, з  якими стикаються міста. Цього року у роботі заходу беруть участь експерти з розвитку міст, делегації на чолі з мерами Барселони, Берліну, Боготи, Буенос-Айресу, Бонну, Будапешту, Кельна, Гельсінкі, Мадриду, Парижа, Стамбула, Пекіна, Монреалю, Мехіко, Аддис-Абеби, Сеулу та ін.
On Top