Голові Рахункової палати оголошена підозра за махінації з житлом

НовиниПолітика    16.11.2016 - 13:13
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Магута допоміг члену Рахункової палати приватизувати житло

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ пред'явила підозру очільнику Рахункової палати Роману Магуті за махінації з житлом. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написала прес-секретар Луценко Лариса Сарган.

Зазначається, що член Рахункової палати, маючи приватизоване житло в Києві, звернувся до Магути з проханням надати житло. При цьому закон передбачає надання такого житла, але не його приватизацію.

"Пізніше член Рахункової палати звернулася до голови з проханням приватизувати житло. Глава Рахункової палати погодився, після чого в квартирі був прописаний племінник члена Рахункової палати, після чого він квартиру приватизував і передарував члену Рахункової палати", - написала Сарган.

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР ЮРІЙ ЛУЦЕНКО ПІДПИСАВ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ ГОЛОВІ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ ЗА СТ. 364 КК УКРАЇ...

Опубліковано Ларисою Сарган 16 листопад 2016 р.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили механізм багатомільйонних розтрат бюджетних коштів, виділених Міністерством оборони України для будівництва житла військовослужбовцям та учасникам антитерористичної операції в місті Кам'янське в Дніпропетровській області.

On Top