ru ua

В Одеській області активісти захопили будівлю суду

В Одеській області активісти захопили будівлю суду Фото: Ширяївський районний суд Одеської області (shr.od.court.gov.ua)

Активісти погрожують підпалити шини

Активісти громадської організації "Україна - це ми" заблокували роботу Ширяївського районного суду Одеської області. Про це повідомляє прес-центр судової влади на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"16:30: до Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення голови Ширяївського районного суду Одеської області Палія С.А. про захоплення будівлі суду. Дані внесені до Реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, розпочато перевірку. Станом на 15 год.48 хв. 21 липня 2017 року до суду повідомлення про мирну акцію не надходило. Громадські активісти ГО "Україна- це ми" під керівництвом Голодок В.В. заблокували роботу суду. Справи судом не розглядались. Станом на 14 год. 45 хв. у суд занесли гумові покришки до дверей судді та до вхідних дверей", - зазначили у прес-службі.

Крім того, вказано що група людей вибила вікна та двері будівлі суду, заблокувала входи шинами та погрожує їх підпалити.

У повідомленні підкреслюється, що дії осіб підпадають під ознаки ряду злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

У В А Г А!!! СПРОБА ЗАХОПЛЕННЯ СУДУ! АПД: (16:30) До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення Голови Ширяївського ра...

Опубліковано Прес-центр cудової Влади 21 липня 2017 р.

Нагадаємо, біля будівлі Печерського районного суду в Києві сталася бійка між нардепами від Радикальної партії Олега Ляшка та "Блоку Петра Порошенко".