Голова Одеської облради Микола Пундик пішов у відставку

Голова Одеської обласної ради Микола Пундик сьогодні, 14 листопада, достроково склав свої повноваження. Про це повідомляє прес-служба облради.

Голова Одеської обласної ради Микола Пундик (на фото) сьогодні, 14 листопада, достроково склав свої повноваження. Про це повідомляє прес-служба облради.

"Відповідно до Закону про місцеве самоврядування, я маю право скласти свої функції і користуюся цим правом... Причини зрозумілі: прийшла нова команда, яка повинна працювати на благо області та України. Тому прошу розглянути мою заяву винятково декларативно і просто взяти до відома. Я залишаюся в команді Президента, у якій перебував завжди. Я залишаюся як депутат з вами в цьому залі, на місці, яке сам вибрав", - заявив Пундик на 23-й сесії облради.

Як з'ясувалося за підсумками голосування, його заяву підтримали 107 депутатів. Один голос був проти, 8 осіб утрималися.

Ведення сесійного засідання продовжив перший заступник голови облради Микола Тіндюк.

Зазначимо, що в одеському регіоні останнім часом відбуваються серйозні кадрові перестановки.

Так, 4 листопада в ході позачергової сесії Одеської міськради депутати прийняли відставку Олексія Костусєва з посади мера міста. Відповідну заяву про складення повноважень Костусєв оприлюднив 31 жовтня.

Додамо, що 7 листопада Президент України Віктор Янукович підписав указ про звільнення голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука. Наступного дня губернатором Одеської обл. був призначений Микола Скорик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся