Глава МЗС Люксембургу вимагає виключити Угорщину з Євросоюзу

НовиниПолітика    13.09.2016 - 08:49
Фото: Євросоюз
Фото: Євросоюз
Франція і Німеччина підготували проект щодо посилення оборонної політики ЄС Україна отримає безвізовий режим з ЄС у жовтні-листопаді, - Клімкін

Також Ассельборн розкритикував прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана

Угорщину потрібно виключити з Європейського союзу (ЄС) за ігнорування основних європейських цінностей. Про це заявив міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн в інтерв'ю газеті Die Welt, передає DW.

"Той, хто як Угорщина будує паркан проти біженців від війни або зневажає свободу преси і незалежність судів, повинен бути тимчасово або, в крайньому випадку, назавжди виключений з ЄС", - заявив Ассельборн, додавши, що це єдина можливість зберегти монолітність європейського співтовариства.

Також Ассельборн розкритикував прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Так, на його думку, в Угорщині з біженцями обходяться чи не гірше, ніж з дикими звірами.

"Паркан, який Угорщина будує, щоб стримати мігрантів, стає все довшим, вище і небезпечніше. Влада країни недалекі від того, щоб віддати наказ стріляти по біженцям", - підкреслив глава МЗС Люксембурга.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Угорщині набирають 3 тисячі осіб на посаду "прикордонних мисливців" для охорони кордону від мігрантів.

Читайте в розділі

До Британії прибула перша група дітей-біженців із Кале

У бюджеті немає грошей на підвищення зарплат нардепам, - Гройсман

Порошенко підтвердив, що закликав Путіна припинити стріляти на Донбасі

On Top