ua en ru

ДФС вилучила у Києві медобладнання на 33 млн грн

ДФС вилучила у Києві медобладнання на 33 млн грн Фото: ДФС

Продавці техніки не внесли дані в податкову звітність

Співробітники ГУ ДФС Києва вилучили медичне обладнання на суму понад 33 млн грн за несплату податків у особливо великих розмірів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України.

За словами заступника начальника ГУ ДФС Києва, полковника податкової міліції Ігоря Скорохода, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відповідно до рішень Святошинського районного суду Києва були проведені обшуки офісу та складських приміщень однієї з фірм, зареєстрованої в Київській області, яка здійснює реалізацію медичної техніки.

ДФС виявила, що медичну продукцію іноземного виробництва фірма широко рекламувала в мережі інтернет і продавала по всій Україні, однак у податковій звітності відсутня інформація щодо її придбання на території України або ввезення з-за кордону. Обладнання продавалося як нове, хоча насправді все воно було використане, і косметичний ремонт відбувався прямо в офісі перед відправкою покупцям.

Під час обшуків у Святошинському та Оболонському районах Києва вилучено медичне обладнання загальною вартістю понад 33 млн грн - апарати для проведення ультразвукових досліджень, рентген-апарати, анестезіологічні системи, а також спеціалізована медична меблі.

Нагадаємо, Яценюк доручив ДФС погасити податковий борг в 55 млрд грн перед бюджетом.