Німеччина посилила правила інтеграції до суспільства для іноземців

Уряд Федеративної Республіки Німеччина посилив правила, що стосуються інтеграції іноземців. За невідвідування інтеграційних курсів іноземець може бути позбавлений виду на проживання, а примус до шлюбу буде каратися в'язницею, пише Deutsche Welle.

Після тривалих дебатів уряд ФРН у середу, 27 жовтня, посилив приписи щодо інтеграції іноземців у Німеччині. Законопроект, представлений міністром внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, кваліфікує примус до шлюбу як кримінальний злочин, що буде каратися тюремним ув'язненням терміном до п'яти років. До цих пір це діяння розглядалося лише як тиск при обтяжуючих обставинах. Жертвам шлюбу з примусу повинно бути надано право на повернення до Німеччини. Фіктивні шлюби також будуть переслідуватися більш строго.

Схвалені урядом заходи передбачають також більш жорсткі санкції по відношенню до іноземців, які ухиляються від відвідування інтеграційних курсів. Таким особам надалі може бути відмовлено в продовженні виду на проживання у ФРН.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся