ua en ru

Німеччина передумала націоналізувати дочку "Газпрому", щоб не злити Путіна, - Bloomberg

00:31 15.06.2022 Ср
1 мин
Німеччина передумала націоналізувати дочку "Газпрому", щоб не злити Путіна, - Bloomberg Німеччина передумала націоналізувати доньку Газпрому (Фото: gettyimages.com)

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти повної націоналізації Gazprom Germania, щоб не злити президента РФ Володимира Путіна. За приєднання до державного капіталу колишньої дочки "Газпрому" виступив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Шольц стурбований тим, що такий крок може призвести до загострення відносин РФ і Німеччини щодо імпорту російського газу. Але щоб врятувати фінансове становище Gazprom Germania, уряд Німеччини має намір виділити до 10 мільярдів євро. Група володіє найбільшим в Німеччині сховищем газу і має глобальну торгову команду з філіями в Лондоні і Сінгапурі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: