У Німеччині немає кримінальних справ проти Фірташа, - заява адвокатів

НовиниПолітика    12.07.2016 - 09:30
Фото: Дмитро Фірташ
Фото: Дмитро Фірташ

У зв'язку з передруком кількома українськими медіа недостовірної інформації з німецького видання "Фокус" про нібито існуючі кримінальні справи проти українського підприємця Дмитра Фірташа в Німеччині, прес-служба Group DF розповсюдила заяву австрійських адвокатів Дмитра Фірташа.

"Що стосується публікацій в пресі, опублікованих українськими медіа, про нібито кримінальні справи проти Дмитра Фірташа в Німеччині, австрійські адвокати Дмитра Фірташа вважають за необхідне заявити наступне: У Німеччині немає жодних порушених або незакритих проти Дмитра Фірташа кримінальних справ", - йдеться в заяві.


Адвокати підкреслили, що Фірташ дійсно залучався в якості свідка по розслідуваннях, що стосуються третіх осіб у Німеччині.

"Навмисне перекручена інформація та інсинуації, опубліковані в німецькій щотижневій газеті "Фокус", не відповідають дійсності і вже були спростовані іншими відомими і серйозними виданнями, такими як Der Spiegel", - цитує заяву адвокатів Дмитра Фірташа прес-служба Group DF.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся