Гент - Шахтар: онлайн-трансляція

Гент - Шахтар: онлайн-трансляція Фото: Гент - Шахтар, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Гент - Шахтар - онлайн-трансляція матчу Ліги Європи розпочнеться о 21:30 на РБК-Україна, дивитися футбол можна на каналі Україна.

3 листопада, 22:00
Гент, "Геламко Арена"

Склади команд:
Гент
: Рінне – Нільсен, Гиршон, Фокет – Эсити, Немає, Деягере, Асаре – Саймон, Кулібалі, Мілічевич.
Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїл – Степаненко, Фред – Марлос, Тайсон, Бернард, Феррейра.

Гент - Шахтар, 3:5
Голи:
Кулібалі, 1, Парбе, 84, Мілічевич, 89 - Марлос, 36 (пен), Тайсон, 41, Степаненко, 45+2, Фред, 67

Кінець матчу. "Шахтар" в 1/16 фіналу ЛЄ.

89 хв. ГОЛ! Мілічевич! Подача праворуч і ще один точний удар головою!

87 хв. ГОЛ! Срна прострілив зліва, Бернард спробував пробити, м'яч потрапив в голову Феррейри і влітає у ворота!

84 хв. ГОЛ! Парбе точно пробиває зі штрафного Шахтаря після навісу зліва.

78 хв. І замість Ракицького виходить Ордець.

77 хв. Ндонголя з'являється замість Саймона.

74 хв. Парбе виходить замість Кулібалі.

71 хв. А замість Степаненко виходить Малишев.

70 хв. Замість Тайсона виходить Дентіньо.

69 хв. Замість Деяггера виходить Сайеф.

67 хв. ГОЛ! ФРЕД! Відмінно півзахисник б'є з лінії штрафний, відправивши м'яч під саму штангу.

64 хв. Поступово Шахтар переводить гру до чужих воріт.

57 хв. Знову дали пробити головою Кулібалі - П'ятов забирає м'яч.

50 хв. Гент починає другий тайм активніше. М'яч в основному на полі гірників.

Перерва

45+2 хв. ГОЛ! Після подачі кутового точно б'є Степаненко!

41 хв. ГОЛ! Тайсон просто шикарно оббіг Гершона, вийшов один на один і пробив точно в ближній кут!

36 хв. Марлос точно б'є в правий від себе кут!

35 хв. Тайсона збили у штрафному Гента - пенальті!

30 хв. Ракицький непогано пробив зі штрафного, але вище воріт.

25 хв. Гершон б'є неточно після подачі кутового.

20 хв. Саймон непогано пробив метрів з 30-ти, але влучив прямо у Пятова.

15 хв. М'яч в ногах гравців Гента. Шахтар намагається атакувати, але поки не дуже виходить.

10 хв. М'яч пройшов над воротами після непоганого дальнього удару Миличевича.

5 хв. Кулібалі ще раз б'є головою - вище воріт.

1 хв. Ось це так! Кулібалі! Подачі з лівого флангу і Кулібалі точно б'є головою!

Почався матч

Донеччани після не дуже переконливого старту сезону до його середини вийшли мало не на пік форми і впевнено лідирують в чемпіонаті України і Лізі Європи. І поки що немає нічого, що говорило б про можливий спад у діях команди.

Підопічні Паулу Фонсеки вміло використовують свій клас і майстерність, щоб впевнено розбиратися з суперниками. "Гент" у Львові був розбитий з рахунком 5:0. Повторення може і не бути, але поєдинок повинен завершитися перемогою "Шахтаря". І виходом "гірників" в плей-офф турніру.

Тим більше, "Гент" після львівського розгрому демонструє не найкращий стан. Перемога була досягнута тільки в грі зі "Стандартом". А ось "Эйпену" і "Мехелену" "Гент" поступився.

Гент - Шахтар: онлайн-трансляціяФото: Андрій П'ятов

Голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов:

"Звичайно, ми постараємося виграти в Генті. "Шахтар" завжди прагне тільки перемагати, незважаючи на ім'я суперника. У цьому сезоні ми хочемо добитися успіху у всіх турнірах, в яких беремо участь. Так що докладемо максимум зусиль для досягнення мети".